Ceník časomíry

Ceník časomíry pro měření času a rychlosti aut i motocyklů v jedné nebo ve dvou branách na 1/4 mile. Po dohodě i na jinou vzdálenost.

Tato časomíra slouží převážně k měření klasických DRAG RACE závodů na ¼ mile s najížděním na poziční světla, automatickým startem se zaznamenáním reakčního času.

Měřená vzdálenost je 18,3m, 100,6m, 201,2m + rychlost a 402,3m + rychlost.

Výsledek měřené jízdy pro závodníka v tištěné podobě ihned po dojezdu nebo při návratu do depa. Tyto výsledky jsou online na stránkách www.automotosprint.cz ,dále na dotykovém monitoru i se čtecím zařízením čipových karet umístěného u stanu časomíry a samozřejmě na velkých led zobrazovačích nad každou závodní dráhou. Měřené veličiny, čas i rychlost na 3 desetinná místa.

Dráha je naměřena laserovým dálkoměrem s dovolenou odchylkou 1mm.

Jako součást časomíry je stan technické přejímky vozů, kde dochází k zařazení vozidel do příslušných kategorií a zadání potřebných údajů do startovní listiny.

Závodníkům jako startovní čísla slouží čipy, které umožní identifikaci závodníka pro start a výsledky.

Součástí časomíry je výkonné ozvučení prostoru startu a depa, pro moderátora bezdrátový mikrofon i hlavový set. Nádrž na vodu, megafon, vysílačky, vytyčovací kužely, meteostanice, vlastní napájecí agregáty, stupně vítězů…vše máme.

Cena za kompletní službu: 39 000Kč (1550EUR) /den

Doprava: 1 km/15Kč

Nejsme plátci DPH.

`